Úvodní strana » Služby » Technická oblast » Přehled služeb v technické oblasti


Přehled služeb v technické oblasti

Služby v technické oblasti zabezpečujeme pouze dodavatelsky

Topenářské a instalatérské práce

Provádíme kompletní výměny stoupaček TUV a SV, odpadů a plynu v bytech. Kompletní výměny ležatých rozvodů TUV a SV ve společných prostorách. Dále výměny radiátorů, klozetů, van, umývadel, vodovodních baterií, včetně provádění drobných topenářských a instalatérských oprav a prací.

Řezání písma a grafiky ze samolepících folií

Provádíme nápisy a grafiku počítačovou technikou ze samolepících folií – reklamní plochy na auta, výkladní skříně a informační tabule.
Počítačovou technikou zhotovíme návrhy pro tisk, samolepky a vizitky.

Pozáruční servis plastových oken a dveří

Provádíme za výhodných cenových podmínek pozáruční servis plastových oken
a dveří. Tyto práce provádějí proškolení pracovníci družstva.
Cena za seřízení je 350,-Kč za hodinu. Provedené práce může uhradit přímo uživatel bytu nebo je lze hradit z dlouhodobého zálohy (fond oprav).

Kontakt: Jan Gaško, mobil: 777 764 913, tel.: 518 309 085

Chemické čištění rozvodů teplé vody v bytech

Provádíme za výhodných cenových podmínek chemické čištění rozvodů teplé vody v bytech. Tyto práce provádějí proškolení pracovníci družstva.
Pozáruční servis doporučuje výrobce z důvodu prodloužení životnosti, zjištění netěsnosti kontrolou, promazáním a seřízením.

Cena za chemické čištění rozvodu jednoho bytu je 800,- až 1000,- Kč, dle průchodnosti rozvodu potrubí. Provedené práce může uhradit přímo uživatel bytu nebo je lze hradit z dlouhodobého zálohy (fond oprav).

Kontakt: Jan Gaško, mobil: 777 764 913, tel.: 518 309 085